بابی لی: بیت کوین بیشتر برای سرمایه گذاری در پین استفاده می شود

چینی ها همیشه بیت کوین را به عنوان سرمایه گذاری می دیدند ، نه برای پرداخت

بیت کوین بیشتر برای سرمایه گذاری در پین استفاده می شود

بابی لی - بنیانگذار و مدیرعامل سابق اولین تبادل رمزنگاری BTCC در چین - می گوید چینی ها همیشه بیت کوین را به عنوان یک سرمایه گذاری و نه یک سیستم پرداخت فکر کرده اند.

لی اظهارات خود را طی مصاحبه ای با پادکست داستانهای Untold Charlie Shrem در تاریخ سپتامبر انجام داد.

برای کاربران غیر حرفه‌ای طراحی شده است

گذشته از به اشتراک گذاشتن بازتاب های خود در چشم انداز رمزنگاری چینی - پوشش تعامل با تنظیم کننده ها و مشاهدات در مورد تمایل سرمایه گذار محلی - لی از زمان پخش وقت برای گفتگو در مورد آخرین سرمایه گذاری رمزنگاری خود ، یک کیف پول سخت افزاری با نام باله استفاده کرد:

"باله اوج تجربه من است [.] من مبادله [BTCC] را هدایت کردم ، استخر معدن را هدایت کردم ، کیف پولهای سیار تولید کردیم. تحت برند BTCC تولید بیت کوین های فیزیکی را راه اندازی کردیم. به عنوان بخشی از پروژه باله ، ما در حال ارائه راه حل ابتکاری هستیم که امیدواریم ساده ترین و راحت ترین جهان باشد - قابل اعتمادترین کیف پول سخت افزاری. "

لی گفت ، انگیزه برای ایجاد یک راه حل ساده و محکم برای ذخیره سازی سخت افزار ، با توجه به این نکته که کاربران متوسط ​​"غیر حرفه‌ای" مانند خود او ، در امنیت دیجیتال مسلط نیستند ، تحریک شده است. وی خاطرنشان كرد:

آنها نمی دانند چگونه یک رمزعبور درست تنظیم کنند [.] آنها نمی دانند احراز هویت دو عاملی چیست ، چگونگی کار با سیستم عامل ، به روزرسانی های امنیتی و غیره. آنها به سختی می دانند که چگونه باید وارد شوید ، نه برای ذکر 2SA و تأیید پیام کوتاه. "

بنابراین وی اظهار داشت كه پذیرش انبوه كریپتو به ساده كردن مراحل مورد نیاز كاربران عادی بستگی دارد - "از كودك 9 ساله گرفته تا مادربزرگ 99 ساله."

چشم انداز کیف پول سخت افزاری

همانطور که در اوایل این ماه گزارش شده بود ، Ballet یک وسیله دارای کارت اعتباری است که دارای سردخانه بیت کوین (BTC) و چهارده آلبوم از جمله اتر (ETH) ، XRP و Litecoin (LTC) است. طبق وب سایت پروژه ، انتظار می رود هجده مورد دیگر در آینده اضافه شوند.

چشم انداز کیف پول سخت افزاری موجود در شرکت هایی مانند Trezor ، Ledger و KeepKey حاکم است.

در حالی که اجماع گسترده ای وجود دارد که ذخیره سازی سخت افزار امنیت بیشتری نسبت به کیف پول داغ آنلاین ارائه می دهد ، اتهامات آسیب پذیری گهگاه در مورد چندین دستگاه مصرف کننده محبوب مطرح می شود ، و توسعه دهندگان مستقل را برای تدوین اقدامات امنیتی شخص ثالث برای محصولات مطرح می کند.

eghtesadonline ، ,  ,سرمایه ,یک ,کوین ,سخت ,بیت کوین ,کیف پول ,سرمایه گذاری ,پول سخت ,سخت افزاری ,برای سرمایه گذاریمنبع

بیت کوین بیشتر برای سرمایه گذاری در پین استفاده می شود

آیوتا روش جدیدی برای ذخیره سازی اطلاعات منتشر کرد

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

آریـــــــــــــــا قالب خبرنامه پمپ آب اطلاعات عمومی UPS batteries ماینینگ شبکه ای فروش اینترنتی اسباب بازی Liebespuppen und Sexpuppen فتو گالری صبح کازرون Bitcoin دیزاینستان